Тематичні статті
ця інформація може вас зацікавити
На допомогу фаст-фудам кличуть роботів
Michael Kanellos, CNET News

Деякі роботи призначені для прогулянки поверхнею Марса. Інші, такі як Гіперактивний Боб, будуть працювати в ресторанах швидкого харчування.
 

Пітсбурзька компанія Hyperactive Technologies запропонувала систему, що базується на комп’ютерному відео спостереженні та штучному інтелекті, притаманному роботам, для керування кухнями в так званих ресторанах швидкого обслуговування.


По суті система візуального спостереження Гіперактивного Боба сканує стоянку закладу, на яку прибувають автомобілі клієнтів . Надалі, на базі даних про щільність автомобільного трафіку на стоянці та  даних, накопичених в ресторані (крива нормального розподілу замовлень,  час  приготування, поточна кількість їжі в бункерах підігріву) формується завдання працівникам на грилі або фритюрниці. Це зовсім не механічний гуманоїд, що збирає курячі бутерброди за прилавком. Гіперактивний Боб – це поєднання машинного інтелекту з діяльністю людини.


На думку директора Hyperactive Technologies Joe Porfeli, завдяки більш тісної кореляції приготування страв відповідно до щільності автомобільного трафіку на стоянці, страви набувають готовності саме тоді, коли це потрібно, завдяки чому задоволеність клієнтів значно зростає.


"Ви, напевно, хоч раз у житті харчувалися в мережі ресторанів швидкого обслуговування. І ваше враження про всю мережу базується на останньому закладу, де ви харчувалися” - сказав він.

Поки що системи компанії були встановлені приблизно в 115 ресторанах “Zaxby's” - мережі на південно-сході Сполучених Штатів, пілотні системи були встановлені в “Popeye's Chicken” та “Jack” в торговельних точках “Box”. В “Carl's Jr” експериментальна програма почнеться найближчим часом.


На думку Porfeli,  взагалі існує 125000 ресторанів у США, які могли б використовувати систему. Hyperactive Technologies  нещодавно підписала контракт з австралійським дистриб'ютором також.


Працівник закладу взаємодіє з Бобом в два етапи за допомогою сенсорного екрану. Спочатку він торкається екрану, щоб підтвердити завдання, а потім торкається знову після того, як завдання було виконане.


"Інтерактивні сенсорні монітори коштують $ 700 за штуку. Монітор має бути здатним витримувати значні впливи  тепла і жиру", - сказав Porfeli.


Щодо витрат на обладнання, апаратне забезпечення, яке складається з ПК з Windows та кухонних сенсорних моніторів, продається за $ 5000. Компанія головним чином робить свої гроші з продажу програмних ліцензій. Ресторани платять $ 3000 на рік за ліцензію, сказав Porfeli.


Мережа “Zaxby”, говорить він, заощадила в середньому $ 8000 за рік за рахунок скорочення харчових відходів на рік. І здається це ще не всі вигоди.


"Ваша їжа свіжіша, тому що ви готуєте невелику її кількість більш часто," сказав Brandi Clanton, власник двох точок “Zaxby” із встановленими роботами. "До впровадження Боба приготування їжі базувалося виключно на здогадці".