D2fastfood
автоматизація закладів швидкого харчування

Програмний інтерфейс робочого місця закладу швидкого харчування орієнтований на специфіку закладів подібного типу - все впідпорядковано високій швидкості обслуговування клієнта.
Страви і групи страв представлені у вигляді картинок; якщо всі картинки не вміщуються на екрані, їх перегортання здійснюється навігаційними кнопками.
Кількість страв вводиться або послідовним натисканням на вибрану страву, або за допомогою віртуальної клавіатури; вагу страви можна ввести вручну, або отримати автоматично від електронних ваг.
Система захисту від зловживань персоналу дозволяє показати загальну суму замовлення тільки після його реєстрації в базі даних, при цьому зареєстроване замовлення може бути поповнено стравами, проте видалення зареєстрованих страв дозволяється лише адмінітсратору.


В разі паралельної технології обслуговування клієнта (типовий фаст-фуд) зареєстровані замовлення відображаються у збільшеному вигляді (на весь екран терміналу) саме для того, щоб працівник здалеку міг бачити вміст замовлення в процесі його підготовки. Крім того, всі присутні у замовленні набори (так звані меню) на цьому екрані відображаються у вигляді складових страв - це помітно спрощує роботу персоналу по комплектації наборів. Послідовне обслуговування клієнтів (типова роздача) передбачає роздруківку касового чека відразу в момент реєстрації замовлення, тому це вікно при послідовному обслуговуванні клієнта не відображається.