D2restaurant
автоматизація діяльності ресторанів

Легкий та зрозумілий інтерфейс користувача, орієтнований на сенсорне керування, дозволяє оволодіти головними навичками реєстрації замовлень на протязі години.
Передбачена можливість вибору страв із переліку, пошук по коду, привласнення стравам зображень, швидкий доступ до популярних страв.
Окреме меню послуг дозволяє додати в замовлення як звичайні послуги, так і послуги, що підлягають тарифікації (наприклад, більярд). Статус кожної позиції замовлення відображається кольоровим виділенням (позиція відкладена, відправлена на друк кухонного принтера, роздрукована, вилучена і т.д.), позиції замовлення групуються за номером виносу.


Графічний конфігуратор столів ресторанних залів забезпечує легкість навігації при відкритті столу.
Спеціальні кольорові мітки відображають поточний стан кожного столу: стіл вільний, обслуговується зареєстрованим офіціантом, обслуговується іншим офіціантом, пов'язаний з поточним рахунком, зарезервований.
Кількість залів не обмежена, кожен із залів може бути пов'язаний з певними виробничими підрозділами (кухні, бари) для автоматичного вибору місця роздруківки кухонних / барних документів в залежності від того, в якому залі знаходиться стіл клієнта. Крім цього, кожному із залів можна присвоїти розмір відсотка за обслуговування, який буде автоматично нараховано на суму рахунку в залежності від обраного клієнтом залу.