Сенсорні термінали
сенсорні настільні термінали від SYTEC

Сенсорні термінали - це інтелектуальні пристрої, які допомагають персоналу виконувати свої функціональні обов'язки в роздрібному процесі. Від касових апаратів та іншої торгової електроніки їх відрізняє можливість гнучкого програмування під найрізноманітніші завдання, тому важливою характеристикою терміналу є наявність вбудованого або суміщеного комп'ютера. Засобом введення інформації в термінал служить сенсорний екран, що дозволяє активізувати необхідну дію терміналу легким дотиком до віртуального об'єкту монітора. Такі термінали особливо незамінні в тих торгових процесах, де оператору доводиться працювати стоячи, де потрібно швидкий безпосередній доступ до товарів, де необхідно оперативно конфігурувати асортимент, де клавіатури можуть бути піддані впливу агресивних середовищ.
Типове застосування сенсорних терміналів - станція офіціанта ресторану, станція касира підприємства швидкого харчування, кулінарного магазину, кінотеатру і т.п. За своїм конструктивним виконанням сенсорні настільні термінали ділять на моноблочні (всі електронні вузли зосереджені в єдиному корпусі) та немоноблочні - спільна робота сенсорного монітора і зовнішнього системного блоку. Поряд з немоноблочними конструкціями, компанія SYTEC пропонує власні розробки сенсорних моноблочних терміналів:
 

 


SYTOUCH 1506

 


SYTOUCH 1505F

 
SYTOUCH 1505FD

Це нова модель сенсорного моноблочного терміналу виробництва SYTEC. Термінал оснащений високонадійним 5-провідним резистивним сенсорним екраном 15", корпус терміналу представляє собою комбінацію пластику і металу, в якості основи використовується універсальна підставка виробництва SYTEC.
У терміналі відсутні унікальні електронні компоненти - він побудований на типових електронних вузлах, які з легкістю можуть бути замінені у випадках поломки. Також термінал не потребує зовнішнього блоку живлення - перетворення напруги здійснюється усередині терміналу.

Детальніше...

 

 

Унікальність цього сенсорного терміналу очевидна - в корпус терміналу вбудований фіскальний реєстратор, сертифікований в Україні. Фіскальний реєстратор побудований на базі високошвидкісного термопринтеру 80мм, контрольна стрічка реєструється в електронному вигляді.
Дисплей покупця розташований на задній панелі пристрою, щілинний магнітний зчитувач змонтований на фронтальній панелі. Термінал зібраний на типових електронних компонентах, має внутрішнє джерело живлення, примусову вентиляцію.

Детальніше...

 

Цей сенсорний термінал повторює конструкцію терміналу SYTOUCH 1505F, проте має додатковий монітор клієнта 15 ". У базовій конфігурації терміналу додатковий монітор повністю дублює зображення основоного монітора, що цілком доцільно в системах автоматизації фаст-фудів - клієнт може контролювати нескладні дії працівника з формування замовлення і фінансового розрахунку.
У паузах обидва монітора відображають поточну рекламну програму. Додатковий монітор сенсорним екраном не оснащується.

Детальніше...