Сенсорні кіоски
сенсорні кіоски виробництва SYTEC

Сенсорний інформаційний кіоск - це апаратно-програмний комплекс, розроблений на основі сенсорної технології і розрахований на роботу з користувачами з будь-якої, навіть незнайомій з основами комп'ютерної техніки аудиторії. Сенсорні кіоски можуть бути використані як інтернет-термінали "публічного" доступу; в аеропортах і на залізничних вокзалах; в торгових комплексах, великих ділових і фінансових центрах; на виставках, ярмарках і в музеях; в державних установах; в туристичних бюро, магазинах, аптеках ; скрізь, де людям потрібна оперативна інформація.
Сенсорні платіжні термінали - це автомати, орієнтовані на прийом готівкових грошей від населення для оперативного поповнення індивідуальних фінансових рахунків. До таких пристроїв пред'являються більш високі вимоги вандалостійкості і надійності, у платіжних терміналах повинен бути передбачений зручний спосіб інкасації грошей, передбачена можливість оперативного виконання профілактичних і ремонтних робіт. Платіжні термінали орієнтовані на сферу надання публічних оплачуваних послуг і реєстрації платежів - системи самообслуговування, музичний автомат, доступ в інтернет, IP-телефонія, прийом комунальних платежів, розрахунок за послуги операторів мобільного зв'язку. Компанія SYTEC не тільки успішно застосовує сенсорні інформаційні кіоски і платіжні термінали в системах автоматизації ресторанів і фаст-фудів у якості терміналів самообслуговування, але й займається виробництвом наступних моделей інформаційних кіосків і платіжних терміналів:
 


МОЛНИЯ-СТ17
 

 

 

КРИСТАЛЛ-СТ17

 
КРИСТАЛЛ-СТ17Н

Назва цього інформаційного кіоску підкреслює стрімкість ліній, що додають конструкції надзвичайну легкість і елегантність. Корпус кіоску виконаний із сталі, причому товщина сталі може може варіюватися в залежності від вимог вандалостійкості.
Кіоск оснащений системою примусової вентиляції, секретним замком доступу, передбачена можливість кріплення кіоску безпосередньо до підлоги без підставки. Важливо відзначити, що всі зовнішні вентиляційні отвори мають антивандальне виконання - умисне проникнення всередину отворів тонкими і довгими предметами (в'язальних спиць, наприклад) неможливо, так само як і проникнення рідин. Тонкий витончений корпус дозволяє розмістити навіть такі вузли, як сканер штрих-кодів, принтер, відеокамеру.
Детальніше ...

 

Унікальність цього сенсорного платіжного терміналу в тому, що настінна конструкція аніскільки не обмежує функціональність пристрою. При глибині всього 230 мм термінал здатний прийняти 1000 купюр, видати 300 пластикових карт, роздрукувати документ шириною 80мм, сканувати штрих-код, записати інформацію на безконтактну картку, зареєструвати відео вбудованої камери. Нарешті, стабільну роботу пристрою забезпечує вбудований блок безперебійного живлення.
Це перший в Україні (і, можливо, єдиний) платіжний термінал з вбудованим фіскальним реєстратором. Передбачений зручний доступ до всіх внутрішніх вузлів терміналу таким чином, що всі рухомі панелі відкриваються у фронтальному напрямку - ніщо не заважає вішати термінали на стіну близько один до одного.
Детальніше ...

  Цей платіжний термінал повторює конструкцію терміналу КРИСТАЛ-СТ17 з додаванням підлогової підставки, що перетворює термінал з настінного в підлоговий - підставка гармонійно поєднується з верхньою частиною і надає пристрою додаткову витонченість. Крім цього підставка має внутрішні вільні порожнини, які можуть бути використані для установки різноманітного додаткового обладнання.
Слід зазначити, що доступ до внутрішніх вузлів розмежований за призначенням - інкасація грошей і сервісне обслуговування здійснюється через різні дверцятя з окремими замками. При цьому доступ контролюється вбудованою системою охоронної сигналізації з вбудованим ревуном і системою реєстрації доступу в електронному журналі.
Детальніше ...