Касова техніка
касові апарати та фіскальні реєстратори

Пропоновані моделі касових апаратів і фіскальних реєстраторів випробувані часом у самих різних умовах експлуатації. Усі моделі включені до Державного реєстру. Всі апарати мають можливість підключення до комп'ютера, всі підтримують сканер штрих-кодів.
Компанія SYTEC надає півторарічну гарантію на будь-яку модель касового апарату, забезпечує установку, навчання користувачів та сервісне обслуговування. Якщо необхідно, фахівці нашої компанії допоможуть Вам вибрати касовий апарат найбільшою мірою відповідний торговельній діяльності Вашого підприємства.

 


Фіскальні 
реєстратори
 
Стаціонарні 
касові апарати
 
Мобільні 
касові апарати

Фіскальні реєстратори найбільш затребувані в системах автоматизації роздрібних продажів, де повне управління процесом фіскалізації бере на себе зовнішня прикладна програма.
Фіскальні реєстратори не мають клавіатури, однак забезпечені індикатором клієнта і мають можливість підключення грошового сейфа.
В даний час доступні наступні моделі фіскальних реєстраторів:
 

 

Стаціонарні касові апарати виготовляються в класичному настільному виконанні.
На відміну від фіскальних реєстраторів, процес фіскалізації виконується касиром вручну, проте програмування касового апарату найчастіше здійснюється з боку зовнішнього комп'ютера.
Наша компанія пропонує наступні моделі подібних пристроїв:
 

 

 

Мобільні касові апарати націлені на реєстрацію продажу і послуг у виїзній торгівлі. Вони повністю керуються касиром, однак мають інтерйфейс для зв'язку з комп'ютером для програмування артикулів та передачі результату продажів. Обов'язковою умовою таких апаратів є вбудоване джерело живлення, розраховане на тривалу роботу пристрою.
Для продажу доступні наступні моделі мобільних касових апаратів: