D2menu
мобільне електронне меню самообслуговування

Електронне меню самообслуговування, широко відоме як "E-menu", в тривіальному виконанні представляє собою настільний термінал, закріплений на краю столу й призначений для самостійної реєстрації замовлення, однак лише одним з гостей столу. Це і ряд інших обставин першкоджають широкому розповсюдженню такого технічного рішення - гості змушені по черзі підсаджуватися ближче до терміналу, термінал зазвичай відбирає одне посадочне місце біля столу, офіціантові вкрай незручно внести доповнення в замовлення на такому терміналі, нарешті обладнання кожного столу таким терміналом виливається в копієчку .
Розмістивши електронне меню на мобільному пристрої ми повністю позбавили E-menu перерахованих недоліків:
- не перевищуючи розмірів традіционого паперового меню, його електронна версія може бути надана кожному гостю столу окремо або по одному на кілька гостей;
- офіціант може активно брати участь у процесі вибору страв, взявши пристрій у свої руки;
- після закінчення реєстрації замовлення всі пристрої прибираються зі столу, повністю звільняючи стіл для відвідувачів;
- нарешті, зникає необхідність оснащувати кожен стіл стаціонарними терміналами - як і паперове, електронне меню може передаватися на будь-який стіл.
 


Мобільне електронне меню самообслуговування D2menu - це програмно-апаратний комплекс, орієнтований на недорогі планшетні пристрої з великим екраном та бездротовим зв'язком.
Розміром в аркуш формату А4, товщиною в 1,5 см. і вагою в 900 гр., з розміром екрану 10" й роздільною здатністю 1024 х 600 крапок, пристрій виключно зручний в даному застосуванні.
Повністю заряджений, пристрій може працювати без додаткової підзарядки 3 години, чого цілком достатньо для виконання свого завдання.