D2mobile
мобільний термінал офіціанта

Мобільна реєстрація замовлення в системі D2restaurant реалізована на базі сучасних планшетних терміналів 7" із встановленою операційною системою Android 1.6, 2.1 або 2.2.
Семидюймовий розмір планшета найбільш оптимальний для даного завдання - пристрій досить зручно розташовується в руці, маючи при цьому настільки великий екран, що віртуальні кнопки можна активізувати пальцем, не вдаючись до допомоги стилуса.
Висока роздільна здатність екрану (800х480) забезпечує високу якість відображення, вбудований акумулятор підтримує пристрій в активному стані до 3-х годин, вбудований безпровідний зв'язок дозволяє використовувати мобільний термінал у on-line режимі функціонування.
Функціональність мобільного терміналу дублює всі функції стаціонарного, крім адміністрування. Завдяки реального on-line зв'язку офіціант може почати обробляти рахунок на мобільному терміналі, а закінчити на стаціонарному і навпаки.


Інтерфейс користувача реалізований у стилі "Android" - звичайному власникові мобільного телефону він не створить складностей в освоєнні.
Для початку роботи офіціант повинен зареєструватися в системі шляхом вибору свого прізвища зі списку та введення паролю.   
 


Як і на стаціонарному терміналі, офіціант бачить всі свої рахунки з індикацією поточного статусу, номеру столу та загальної суми рахунку. Якщо клієнський рахунок роздрукований, він зникає з екрану терміналу.