тільки в онлайн

РМ швидкого обслуговування

602

Новий

D2fastservice  - робоче місце швидкого обслуговування, основний програмний модуль системи автоматизації ресторанів швидкого харчування D2FASTFOOD . 

На робочому місці встановлюється сенсорний прогрaммного інтерфейс, яким зможе керувати навіть дитина, бо всі пропозиції ресторану позначені відповідними картинками. Якщо асортимент страв у меню ресторану дуже різноманітний, то малюнки поміщаються на декількох сторінках, які можна гортати на інтерфейсі за допомогою навігаційних кнопок. Замовлені страви можна вводити натисканням картинки або через віртуальну клавіатуру. Вага вводиться через ваги автоматично, або його може набрати вручну працівник ресторану.

Програма має функцією захисту від недобросовісних працівників: загальна сума замовлення стає видно тільки після його реєстрації в базі даних. Існує можливість необмеженого введення нових страв в замовлення, однак видалення страв може відбуватися тільки адміністратором закладу. Така автоматизація фaст-фудa дозволяє уникнути помилок персоналу, як умисних, так і випадкових. 

Якщо персонал ресторану працює по паралельній технології обслуговування, картинки можна збільшити, щоб було видно вміст замовлення. При типовій роздачі така функція відсутня. 

У момент розрахунку клієнта працівник закладу швидкого харчування може зареєструвати замовлення з позначкою "В залі" або "На винос" - подальший аналіз дасть корисну інформацію для правильної організації продажів.

Якщо у клієнта відсутня картка або персональний код, клієнт може бути обраний адміністратором зі списку - клієнтська знижка буде врахована при розрахунку. 

Аналогічно працівник може вибрати форму оплати з необмеженої кількості, які  налаштовуються конфігуратором.  Існує можливість попередньо встановити для кожного клієнта найбільш вживану форму оплати - вона буде пропонуватися першою при обслуговування цього клієнта.

Повний набір засобів управління фіскальним реєстратором забезпечує необхідну касову дисципліну. Внесення і вилучення грошей, X і Z -звіті, звіти за період, звіти по товарах і багато іншого доступно працівникові з правами адміністратора. Ці права дають можливість внести зміни до зареєстрованого замовлення, а так само виконати процедуру повернення грошей клієнту після реєстрації замовлення на фіскальному реєстраторі. 

Якщо заклад швидкого харчування практикує відкладений винос окремих страв замовлення, на кухні автоматично роздруковується документ з переліком відкладених страв і з номером ідентифікатора клієнта, за яким його легко можна знайти в залі.

3 600 грн.