тільки в онлайн

Автоматизація ломбардів

620

Новий

Програмне забезпечення D2pawn є пакетом програмних модулів, що надають операторові ломбарду ефективний інструмент організації ломбардної діяльності.

Простий і зручний інтерфейс надає користувачеві можливість конфігурувати необмежену кількість елементів з продуманим угрупованням і зазначенням всіх необхідних атрибутів для реєстрації операцій ломбардної діяльності. Наприклад, для роботи з ювелірними виробами в якості застави передбачена реєстрація матеріалу виробу, проба, загальна вага виробу, чиста вага дорогоцінного матеріалу, оціночна вартість тощо.

Операція прийому цінностей в заставу забезпечує реєстрацію детальних даних про зміст угоди. Процентні ставки за користування, зберігання і страхування застави розраховуються автоматично залежно від раніше сконфігурованої схеми відсоткових ставок. Безпосередньо з реєстрацією операції здійснюється її фіскалізація - роздруківка касового чеку на фіскальному реєстраторі.

Механізм налаштування схеми процентних ставок за користування, зберігання і страхування дозволяє врахувати найскладніші комбінації умов заставної процедури.

Порядок стягнення відсотків (при видачі позики, у випадку прострочення, при викупі), спосіб розрахунку відсотка (за період, за кожний день, за фактом) та багато інших опцій дозволяють оператору підібрати найбільш оптимальну схему процентних ставок для кожного заставного договору.

Операція викупу застави автоматично розраховує не тільки розмір відсотка за користування, зберігання та страхування відповідно до обраної схеми процентних ставок, але й додаткові зобов'язання клієнта за прострочення викупу. Як і в операції прийому у заставу операція викупу застави передбачає роздруківку фіскального чеку.

2 750 грн.